AKILLI KART ÇÖZÜMLERİ
Tüm sistemleri birleştirdik...
KART BASKI MODÜLÜ

Sistemde tanımlı kişilerin oluşturulması, kart tanımlamaları ve kartların baskı sürecini yönetmek için tasarlanmış bir modüldür. Özellikle büyük ölçekli işletmelerde ve kurumlarda kişi tanımlama ve kart baskı işlemleri oldukça zaman alan bir işlemdir. Sistem tüm bu zorlukların önüne geçerek, Excel yada başka ortamlarda hazırlanan listelerin sisteme kolaylıkla aktarılmasını sağlamaktadır.

Tanımlanan kişilerin kart baskı emirleri kullanıcılar tarafından oluşturulur ve kartlar basılmak üzere baskı kuyruğunda bekler. Baskı ve kart tanımlama konusunda yetkilendirilen operatörler, sisteme bağlı ve entegre edilmiş kart yazıcılar kullanarak baskı işlemlerini sonuçlandırır.

Yukarı
GEÇİŞ KONTROL MODÜLÜ

Kurum kapılarının ve turnike geçiş noktalarının kontrol altına alınması ve yetkilendirilmesini sağlayan yönetim modülüdür. Sisteme entegre çalışan kart okuyucu ve diğer biometrik güvenlik donanımları sayesinde tüm geçiş noktaları kontrol altına alınmış olur. Yüksek donanımlı kart teknolojileri ile uygulama bölgesinde en üst seviye güvenlik sağlanır.

Sistem ayrıca offline çalışma yapısı sayesinde bağlantı sorunları yada altyapı sabote anında çalışmaya devam eder ve bu durumu merkeze raporlar.

Turnikeler
SMS ve Mail

Kişilerin hareketleri belirlenen senaryolara göre SMS yada mail yoluyla otomatik iletilir.

HES Kodu Sorgulama

Sağlık Bakanlığı ile entegre olun kişilerin Covid-19 riskini otomatik sorgulayın.

Web (Cloud) Raporlar

Web tabanlı raporlama modülleri ile her yerden sisteme erişim imkanı sağlayın.

Yukarı
YEMEKHANE VE ÖDEME MODÜLÜ

Kredilendirme modülü işletme içinde para kullanımını kaldırmak ve bankalara bağımlı kalmadan lokal olarak personel kartlarını birer kredi kartı gibi kullanmak üzere tasarlanmıştır. Geliştirilebilir yapısı sayesinde tüm satış ve yüklemeler tek merkezden yönetilir ve raporlanır. Kartların yüksek seviye şifrelenmesi %100 bilgi ve para güvenliği sağlar.

TAHSİLAT VE YÜKLEME
ESNEK PARA YÜKLEME SEÇENEKLERİ

Kredilendirme yazılımı ile kartlara kredi 3 farklı şekilde yüklenebilmektedir. Bu yöntemleri aynı anda kullanmak da mümkündür.

  • Belirlenmiş belli yükleme noktalarından manuel olarak kredi yükleme işlemi yapılabilir. Bunun için sabit bir personele, bir bilgisayara ve bir Mifare teklojisini kullanan okuyucuya ihtiyaç vardır. Kartına kredi yükletmek isteyen personel bu yükleme noktasına gelerek ödeme tutarı kadar krediyi kartına aktarır. Bu yöntemin eksisi yüklemenin yapılacağı günlerde sabit bir personele ihtiyaç duymasıdır.
  • Kredi yükleme işlemi bir Kiosk yardımı ile yapılabilir. Bu işlem için Kiosk üzerinde nakit para için para tanıma cihazı veya kredi kartları için POS cihazı bulunur. Tahsil edilen miktar aynı anda karta aktarılır.
  • Kredi yükleme talimat oluşturarak gerçekleştirilir. Oluşturulan talimatlar başlangıçta sadece veritabanına kayıtlıdır. Bir kişi kartını okuyucuya okuttuğunda işlem onaylanmadan önce cihaz yazılıma okunan kart ile ilgili bir talimatın olup olmadığını sorar. Bu aşamada tanımlı talimatlar karta aktarılır. Kartını okutan kişi için bu işlem yaklaşık 0.60 saniye gibi kısa bir sürede tamamlanır. Aktarım işlemlerinin hangi cihazlardan yapılacağı yazılımdan seçilebilir.
Sanal pos entegrasyonu ile tüm banka ve kredi kartlarından tahsilat yapın.
Sanal Pos
Kiosklar üzerinden nakit yada kredi kartı ile yükleme yapın. Daha fazla bilgi için self servis çözümler sayfasını ziyaret edin...
Kiosk
Mobil taşınabilir pos terminalleri ile işlemlerinizi sahada kolaylıkla gerçekleştirin. Wifi ve 4G bağlantı desteği olan terminaller aynı zamanda offline yapıları ile kesintisiz hizmet sağlamak için tasarlanmıştır.
Mobil Pos Terminal
HARCAMA TERMİNALLERİ
VALİDATÖR
OFFLINE ÇALIŞMA
Bağlantı sorunlarında kesintisiz hizmet
OLED EKRAN
Parlak grafik bilgi ekranı
GENİŞ HAFIZA
Tüm ayarları cihaz üzerine kaydedin.
NETWORK BAĞLANTI
100Mbit Network bağlantı ile kolay kurulum
YÜKSEK GÜVENLİK
Üst seviye kart şifreleme yapısı ile %100 güvenli
NFC
Temassız akıllı kart ve NFC desteği
ENDÜSTRİYEL ÜRETİM
7/24 kesintisiz çalışma
GELİŞTİRİLEBİLİR
Esnek ve geliştirilebilir yapısı ile her türlü projede %100 uyum.
SATIŞ NOKTALARI
HIZLI SATIŞ NOKTALARI
PERSONEL TAKİP VE PUANTAJ (PDKS) MODÜLÜ
Geliştirilmiş ara yüzleri ile pratik ve kolay kullanım
Tüm maaş ve bordro programlarına entegrasyon hizmeti
Özel filtre opsiyonları ile hızlı rapor oluşturma
MSSQL veritabanı ile verilere daha hızlı erişim imkanı
Esnek vardiya ve posta seçenekleri
Yürürlükte olan kanunlara uyumluluk
Kuraldışı personel çalışmalarının raporlanması
Planlı vardiya ve onay aşamalarının yönetilebilir olması
Yukarı

Bir cevap yazın

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*